Eva Project Logo png alpha architecture engineering

Hakkımızda

 

 

Firmamız, uluslararası ve yerel standartlara uygun şekilde, konut, ofis, hastane, otel, alışveriş merkezi, endüstriyel tesis, banka, okul vb. gibi konsept yapılarda mekanik sistemler için proje tasarımı, müsavirlik, sahada kontrollük, enerji kimlik belgesi hazırlama, keşif ve metraj hizmetleri vermektedir.

 

EVA PROJECT zor ve karmaşık projelerin öngörülen teslim tarihinden önce eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuna sahiptir.

 

Tüm çalısmalarında temel prensip olarak enerji verimliligi ile yatırım ve isletme maliyetlerinin optimizasyonunu esas almıstır. Aynı zamanda LEED, BREEAM gibi yesil bina konseptlerinde projelendirme tecrübesi bulunan mühendis kadrosuyla sürdürülebilir enerji kaynaklarının kullanıldığı çevreci projelere de yön verecek bilgi birikime sahiptir.

 

 

Misyonumuz

Gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede tasarım yapmak,

 

Mükemmelleşme anlayışını esas alarak, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımak,

 

Temelini insandan alan firmamızın misyonu bilim ve insan odaklı çalışma anlayışımızı, kalite ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımızı, kalite ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımız ile birleştirerek uluslararası standartlara ve kurumsal prensiplere uygun olarak müşterilerimize istenen hizmet ve ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz

Üstlendiği projelerde temel çalışma esasları; en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve en gelişmiş teknoloji ve en deneyimli işgücünü kullanarak istenen kaliteyi sunmak,

 Sektörde sağlıklı büyümek,

 Faaliyet gösterdiği bu sektörde ulusal ve evrensel değerler ışığında öncelikle güvenirliğiyle, girişimciliğiyle, başarısıyla ve de saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak ve bu süreçte beraber yol aldığı nitelikli insanlar ile birlikte ilk olarak içinde bulunduğu toplumun, bölgenin ve ülkemizin gelişimine her anlamda katkı sağlamaktır.

 Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Neler Yapıyoruz

 

Danışmanlık

Hizmet yelpazemize dahil her proje için yerel ve uluslararası standartlara uygun danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

 

Uygulamalar

Hizmet verdiğimiz sektörlerdeki farklı konseptli yapılara ait mekanik tesisat sistemlerinin, saha uygulamalarının yapılması işidir. Yüksek kaliteli, sorunsuz ve zamanında iş teslimatı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızın ana prensipleridir.

 

PROJELENDİRME

Yerel ve  Uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak, konularında deneyimli mühendis ve teknisyenler tarafından maksimum enerji verimliliği ve ergonomik tasarım unsurları gözetilerek yürütülür (şematik tasarım, geliştirme tasarımı, uygulama tasarımı).

 

Tüm bu aşamalarda proje taraflarının tamamı ile yapıcı, zamanlı ve sonuca yönelen koordinasyonlu doğru çalışmalar yürütülür. Vemeks’ in uygulama alanındaki deneyimleri projelendirme çalışmalarına yansıtıldığından, projelendirme çalışmaları uygulama pratiği ile yüksek uyum içerisindedir.

 

 

 

Sürdürelebİlİr sİstemler

Enerji Yönetimi:

 

Yeni yapılan binalarda yüksek verimliliği olan sistemlerin projelendirmesi ve uygulaması

Mevcut binalarda ve endüstriyel işletmelerde enerji verimliliği geliştirme uygulamaları

İşletme iyileştirme çalışması çerçevesinde "Performans Kontratı" uygulaması

5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanunu ile tanımlı Enerji Verimliliği Danışmalık Hizmetlerine yönelik çalışmalar devam etmektedir.

 

Keşİf ve matraj

Keşif ve matraj  yaklaşık maliyet hazırlanması hizmetleri verilmektedir.

 

Kontrollük çözümlerİ

Projeler arası koordinasyonsuzlukdan dolayı imalat sırasında çıkabilicek uygunsuzlukların raporlanıp giderilmesi amacıyla kontrollük hizmetleri verilir.

 

Arıtma projesİ çözümlerİ

 

 

 

 

Havuz projesİ çözümlerİ

 

 

 

Bize Ulaşın

Copyright EVAPROJECT 2012